Charles Hollingsworth - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Mohla zemřít

Muž sebral přítelkyni všechny vibrátory a použil je k ohavnému činu! Soud ho poslal do vězení

Charles Hollingsworth (24) se krutým způsobem pomstil své těhotné přítelkyni poté, co se pohádali. Skončil kvůli tomu ve vězení.

Charlesova přítelkyně přišla brzy ráno domů z party, na které oba předešlý večer byli. Krátce na to se pohádali. Aby se naštvaný Charlesov přítelkyni pomstil, vzal všechny její vibrátory, polil je benzínem a zapálil.

Prokurátor Michael Morley tvrdí, že pachatel se z domu ještě před založením ohně kompletně vystěhoval. "Pokud budeš takto pokračovat dál, zapálím dům," vyhrožoval mladík. Mezitím nahromadil na kopu před vchodové dveře vibrátory zabalené v plastových obalech, polil je benzínem a zapálil. Plameny se rozšířily do celého domu.

Mladá žena se společně s kamarádkou snažila uhasit plameny vodou z kuchyně. "Strašně jsem se bála, vždyť jsem tam klidně mohla zemřít!" prohlásila. Charles odkráčel k dodávce a klidně odešel. Později přiznal, že mu v tom momentě bylo úplně jedno, co se stane s jeho bývalou přítelkyní, která je zároveň matkou tří dětí a v té době byla navíc těhotná.

U soudu se žhář ke všemu přiznal a projevil lítost nad svým činem. Soudce okresního soudu v anglickém Grimsby ho poslal na dva a půl roku do vězení. Kromě toho dostal zákaz řízení na dva roky.

Autor: mk

Diskuze