Dům – ilustrační
Zdroj: Profimedia
Noční můra v praxi

Přišel domů z práce a hned poznal, že je něco špatně. Když se koukl do postele, zůstal jako opařený!

O podivuhodném kriminálním případu informovala nedávno americká policie. Když se muž ze státu Kalifornie vracel domů z práce, nevěřil vlastním očím, co doma našel!

Nejprve nalezl na verandě svého domu nůž a otevřený balíček. Když vešel do domu, uviděl na stole nakousnutý sendvič, otevřené pivo a zpozoroval, že mu chybí krabička cigaret. Se strachem, ale i zvědavostí pokračoval dál.

Všiml si použité koupelny a pohozeného oblečení na zemi. Když vešel do ložnice, nestačil se divit! V posteli ležela nahá žena! Okamžitě vytočil nouzovou linku 911. Během telefonování s policií se žena prý oblékla a šla se usadit do křesla na verandu. Přivolaná policie zatkla ženu Michelle Watkinsovou ve věku 33 let a později se ukázalo, že její bydliště se nachází neuvěřitelných 100 kilometrů daleko!

V policejním hlášení se uvádí i to, že při zatýkání ženy byla nalezena krabička cigaret, kterou majitel domu postrádal. Žena byla dána do vazby pro podezření z vloupání do domu, drobné krádeže a přechovávání odcizeného majetku, dodává agentura AP.

Autor: veh

Diskuze