Pošťák
Zdroj: Profimedia
Chlípník

Muž se vrátil domů a zůstal v šoku: Na zahradě načapal pošťáka při nechutném činu!

Nicholas Apps (49) pracoval jako pošťák v anglickém Bournmouthe čtyři roky a mezi lidmi byl poměrně oblíbený. Ovšem to se změnilo poté, co ho jeden muž načapal na své zahradě.

Do teď lidé Nicholase znali jako příjemného a milého chlapíka. Nyní ho znají spíše jako velkého chlípníka. Ve svém okolí si totiž vyhlédl ženu a loni v listopadu se vplížil do její zahrady. Když cvičila na trenažéru, měla oblečené jen spodní kalhotky, a Nicholas ji tajně pozoroval a natáčel si ji na mobil.

Brry se však vrátil domů manžel, který pošťáka načapal při činu. Okamžitě zavolal policii. Ta Appse zatkla a obvinila z voyerismu a sexuálního potěšení při tajném sledování nahé osoby. Obviněný tvrdil, že do ženiny schránky hodil špatnou obálku a pak se snažil najít někoho uvnitř, aby mu schránku otevřel a on mohl dopis vyndat. Přitom zahlédl nahou ženu.

"Policistům řekl, že si není jistý, zda byl v době incidentu vzrušený," uvedl prokurátor během jednání. Nicholas kromě toho přiznal, že rád natáčí sexy ženy. Soud mu udělil podmíněný trest ve výši osm týdnů s podmíněným odkladem na dva roky. Kromě toho byl zapsán do registru sexuálních delikventů na sed let a také musí své oběti zaplatit odškodné 200 liber.

Autor: mk

Diskuze