Clayton Paterson
Zdroj: Instagram
Je to jenom číslo

Má postavu jako dvacetiletý fitness trenér. Neuhádnete však jeho věk! FOTO

Clayton Paterson z amerického Ohia našel vášeň v bodybuildingu, kamarádi jeho dětí ho berou jako svého vrstevníka, je v takové kondici, že ani jeho věk ho nijak nelimituje a randí s muži klidně i o polovinu mladšími.

6 fotek
 Pokud jste si mysleli, že v šedesáti už není možné udržet si mladickou postavu, pak vás Clayton Paterson (60) vyvede z omylu. Tento bývalý právník se celý život snažil držet v kondici, ale až po padesátce začal brát návštěvy posilovny vážněji. Našel si svůj pětidenní cyklus, který cvičí, a který ho udržuje v perfektní kondici.

Otec čtyř dětí (23, 30, 32 a 33) si užívá svůj život naplno. Rád se svými dětmi jezdí na kole, lyžuje nebo se potápí, aniž by byl omezován svým věkem. Kamarádi jeho dětí neskrývají obdiv k tomu, jakou postavu si dokáže v šedesáti letech a zároveň ho přijímají v kolektivu jako sobě rovného. V roce 2015 přiznal svou homosexualitu a nyní randí s muži, kteří jsou přibližně o pět až pětatřicet let mladší.

Clayton radí těm, kteří by se také chtěli dostat kondice: „Prostě začněte a nedělejte si starosti s tím, co si o vás myslí ostatní v posilovně.“ Paterson přiznává, že jsou dny, kdy se mu do posilovny vůbec nechce, ale ví, že když přijde do posilovny a ucítí tu energii z ostatních, že ho to inspiruje a skvěle si zacvičí.

Autor: Instagram

Diskuze