Podvádění - 3
Zdroj: Profimedia / facebook
Dobře ona

Muž psal návrhy vdané ženě. Když zjistila, že je také ženatý, její reakce byla zcela nevídaná!

Podvádění partnera je podlá věc, se kterou se neustále mnozí setkávají. Čas od času ale zapracuje karma a falešný člověk na své činy doplatí. Tento muž měl tu smůlu, že při svých pletkách narazil na statečnou a hrdou ženu, která se neostýchala říct mu k tomu své.

Když přišla této ženě od dotyčného první zpráva, nejspíš se jen zasmála a třeba byla i trošku polichocena. V manželství nejspíš nedostáváte nabídku na rande každý den. Svému muži však chtěla být věrná, neváhala tedy zdvořile odmítnout. „Kdybych neměla manžela,“ započala těmito slovy svou odpověď, aby dala jasně najevo, že není k mání. S následnou reakcí ovšem rozhodně nepočítala.

Muže zpráva o jejím vztahu pobavila. Manželství pro něj zřejmě moc velkou překážkou nebylo. Své „vyvolené“ se totiž svěřil, že je také ženatý a neostýchal se jí navrhnout, že by o jejich mileneckém vztahu nemusel nikdo vědět. V tu chvíli byl jeho skutečný záměr jasný. Obyčejně by ho každá odpálkovala a přidala ještě nějakou nepěknou poznámku. Tato žena ale odpověděla zcela neobvyklým způsobem. Když poté celou konverzaci sdílela na internetu, lidé si ji okamžitě zamilovali.

Tato žena je důkazem, že pravá láska skutečně existuje. A také toho, že boží mlýny někdy nemelou tak pomalu, jak se říká. Sami posuďte, jestli zareagovala správně. Její celou reakci najdete níže.

„Když mi v loňském roce diagnostikovali rakovinu, neměla jsem to srdce říct mým chlapcům (které jsem vždycky chránila), že mohu zemřít. Můj muž se jim musel podívat do očí a říct jim, že jsem nemocná. Následně se o mě staral během několika operací, vyprazdňoval močové sáčky, vstřikoval mi léky na ředění krve, držel mě za ruku, zatímco jsem měla bolesti a chodila na chemoterapii. Během tohoto času mi neustále hrála v hlavě slova jedné písně „Love is watching someone die“ (Láska je vidět někoho umírat). Takže má otázka na tebe zní: Kdo bude tebe sledovat během umírání? Dej si to doma do pořádku a přestaň mi psát.“

Autor: ryn

Diskuze