Erekce
Zdroj: Profimedia
Nekonečná erekce

Muž prožil něco, o čem sní snad každý muž, ale pro něj to byl horor!

Chlapík ze Skotska si zahrával nejen se zdravím, ale byl vystaven 22-hodinové erekci. Tento nevídaný zážitek si způsobil díky léku, který by se k pacientovi bez lékařského předpisu neměl vůbec dostat.

Muž chtěl dosáhnout rychlého opálení pleti. Zašel si do obchodu s potřebami pro kulturisty a aplikoval nelegální injekci zvanou Melanoton. Po lékařské prohlídce se zjistilo, že muž zmiňovaný lék užíval již několik měsíců. Tento hormon se používá nejčastěji k léčbě kožních poruch.

Látka Melanoton nejen, že podporuje bronzové opálení, ale také podporuje sexuální touhu. Tento Skot se o tom přesvědčil na vlastní kůži. Injekci aplikoval do břicha a následně ho potkala velmi bolestivá erekce. Nejdřív se pokusil o ochlazování penisu a když zjistil, že to k ničemu nevede, rozhodl se zajet do nemocnice v Glasgow.

Okamžitě mu diagnostikovali akutní priapismus, což je stav, kdy dochází k erekci bez jakékoliv stimulace. Ochlazování k ničemu nevedlo a tak se rozhodli pro lokální anestezii. Z penisu vytáhli 700 mililitrů krve a následovala každých pět minut aplikace injekce, která měla vzdorovat jeho erekci. Poté, co se podařilo lékařům tomuto stavu zabránit, muž odmítl zůstat v nemocnici na pozorování a odešel domů. Za měsíc se však sám přiznal, že trpí otokem a erekcí, kterou nedokáže udržet dlouho. Muž si zahrával s erektilní dysfunkcí.

Problémy s erekcí: Co když muži během soulože zvadne?
Je moc rychle? Triky, jak ho ZPOMALIT

Autor: ad

Diskuze