Dustin Holloway - 1
Zdroj: facebook.com
Boží mlýny

Muž nachytal partnerku v posteli s cizím chlapem! Místo scény se jim krutě pomstil

Nevěra je hrozba, se kterou jdou do vztahu všichni. Některé by nenapadlo, že by se to mohlo týkat zrovna jich. Jiní nejsou ohledně svých jen zdánlivě monogamních partnerů tak naivní. Už jste ale někdy přemýšleli, co byste v takové situaci udělali? Tenhle muž vás možná inspiruje!

3 fotky
Nevěra je téma, které tady bude vždycky. Jak na televizních obrazovkách jako žádané drama, tak i ve skutečném životě. Dozvědět se, že vás partner či partnerka podvádí, je dost nepříjemná věc. Zdaleka horší může být ovšem situace, kdy své drahé polovičky načapáte přímo při činu. Jak potom postupovat, to je ošemetná věc.

Být agresivní a rvát se ale není to nejlepší řešení. Z boje vyjdete s ponížením beztak hlavně vy. Třiadvacetiletý Dustin Holloway našel způsob, jak zůstat nad věcí, pomstít se a zároveň z toho místo s parohy vyjít jako hvězda.

Když se jedné noci vracel do svého domu v Emory v Texasu, našel svou partnerku v posteli s cizím mužem. Oba dva byli opilí a spali tak tvrdě, že je jeho příchod ani nevzbudil. Dustin se rozhodl místo hysterického křiku vyfotit spící podvodníky na mobil. Dokonce si s nimi udělal i selfie! Fotografie pak zveřejnil na facebooku s komentářem: „Když přijdete domu a nějaký muž je v posteli s tím, koho jste milovali! Dobrý muž si zaslouží dobrou ženu.“

Na facebooku sklidil Dustin s fotografiemi obrovský úspěch. Z trapné a nepříjemné situace ovšem dokázal jako jeden z mála vyjít s respektem a popularitou. To ho v této prekérní chvíli jistě aspoň trochu potěšilo. Boží mlýny holt vždycky nemelou tak pomalu, jak se říká.

PŘÍBĚHY NEVĚRY: Souložil s kamarádkou vedle v pokoji!
Je nevěra na internetu skutečnou nevěrou?

Autor: ryn

Diskuze