Muž přistihl manželku při nevěře
Zdroj: Profimedia
Vrátil se moc brzy

Muž přistihl manželku v posteli s milencem: Zareagoval dost šíleně! Nyní toho lituje

Už jste se někdy nečekaně vrátili domů a přistihli svého partnera nebo partnerku v tom nejlepším s někým cizím? Tomuhle muži se to stalo - Ira van den Heuvel svou manželku přistihl s milencem v posteli.

Přestože byl on tím, kdo byl podveden, s odstupem času hodnotí svou reakci na nevěru partnerky jako nepřiměřenou a svého tehdejší postoj k situaci dnes lituje. "Pracoval jsem v noci. Nesnášel jsem to, protože jsem nerad odcházel od ženy a syna, ale muselo to tak být," vzpomíná.

Ira pracoval pro místní noviny a jednoho dne se rozhodl udělat si neplánovanou přestávku a odběhl domů, aby překvapil manželku. Překvapen byl ale nakonec spíše on sám! jakmile vešel do domu, z ložnice slyšel sténání plné vášně a radosti. "Jsem doma, miláčku," vykřikl Heuvel ironicky.

Nikdy prý nezapomene na trapnou situaci, která nastala, když otevřel dveře do ložnice. Manželka vzlykala na posteli a opakovala, že ji to mrzí. Její milenec byl zamčený v koupelně. Ira proto klepal na dveře a opakoval, ať vyleze, protože mu určitě chybí kalhoty. Když vylezl, Ira mu jednu okamžitě vrazil až muži začala téct krev. "Toto opravdu lituji, neměl jsem to dělat. Mohl jsem si zadělat na pořádný problém a skončit na policii. Ani se tím vlastně nic nevyřešilo," říká.

Později zjistil, že manželčin milenec byl ženatý a šlo pouze o úlet. Muž nikdy neplánoval opustit svou rodinu. Heuvel od rodiny odešel. Teprve po letech pochopil, že měl své ženě alespoň zkusit odpustit. "Ten, kdo vyšel ze všeho nejhůř, byl můj syn. Nic neudělal, ale i tak nejvíce trpěl. Měli jsme to všechno řešit jinak, ne s horkou hlavou," dodal.

Autor: mk

Diskuze