Oliver Regis - 1
Zdroj: Profimedia / Twitter
Dítě štěsteny

Muž předstíral, že patří k týmu Floyda Mayweathera! Neuvěříte, co na zápase tisíciletí zažil

Souboj slavného boxera Floyda Mayweathera s největší hvězdou MMA Conorem McGregorem sledovali v neděli lidé po celém světě. O vítězství se postaral Floyd Mayweather v 10. kole. Možná to bylo trochu rychlé ukončení, nicméně průběh desátého kola k něčemu podobnému sváděl.

8 fotek
Lístky se na tento zápas prodávaly za tisíce dolarů a pokud chtěli diváci vidět souboj přímo od ringu, vyšlo je to i na desítky tisíc dolarů. To však neplatí pro muže jménem Oliver Regis! Ten se dostal přímo k ringu i s normálním lístkem, který ho vyšel jako všechny ostatní na zhruba 50 tisíc korun.

Oliver Regis měl obrovské štěstí. Chytře využil chvilkové zmatené situace v aréně a ve vhodné chvíli proklouzl skrz bezpečnostní službu. Dostal se tak přímo do týmu asistentů Floyda Mayweathera, kteří zrovna procházeli do VIP zóny. Oliver Regis je sice velkým fanouškem Conora McGregora, kterému také přišel fandit, ale v tu chvíli mu na tom vůbec nezáleželo a užíval si každé chvilky!

Oliver Regis se tak ve VIP zóně fotil s takovými hvězdami, jako jsou Mike Tyson, Gerard Butler nebo Demi Lovato. Asi každý si umí představit, jaké nadšení a vzrušení musel Oliver zažívat. Tohle se opravdu jen tak někomu nepoštěstí! Na tento večer Oliver asi nikdy nezapomene...

Autor: niž

Diskuze