Muž opustil těhotnou ženu
Zdroj: Profimedia
Divíte se mu?

Muž opustil těhotnou milenku. Když si přečetl VZKAZ, který mu po porodu poslala, omdlel hrůzou!

13. 9. 2018

Jak už to tak bývá, Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. To pochopil i muž, který opustil svoji těhotnou milenku. Po porodu totiž přišel pořádný šok!

Neznámý muž si užíval se svou milenkou. Jaké ale pro něj bylo překvapení, když za ní přišla s tím, že je těhotná. Normální člověk by byl rád, jeho se v tu chvíli zmocnila panika. Doteď byl totiž za milujícího manžela a tuhle pověst si podle jenzeny.cz u své družky kvůli dítěti s milenkou zkazit nechtěl.

Milence proto navrhl, aby se vrátila zpátky do rodné Itálie s tím, že jí bude dalších 18 let platit výživné na dítě i pro ni. Za podmínek, že se jeho manželka nic nedozví. Na druhou stranu chtěl ale vědět o tom, že se mu narodilo dítě, a tak se s ženou domluvil, že mu po porodu pošle pohled, kde bude stát slovo ŠPAGETY a on bude vědět, že už se stal otcem.

O několik měsíců později mu jeho žena mává před očima pohledem s tím, že na něm stojí dost nesrozumitelný vzkaz. Když si ho muž přečetl, okamžitě šel do mdlob. Proč? Na vzkazu totiž stálo: „Špagety, špagety, špagety, špagety, špagety. Troje s masovými kuličkami a dvoje bez nich. Prosím, pošli víc omáčky…“ Tohle asi nejspíš nečekal.
 

Autor: bin

Diskuze