Slušný kaskadér

Muž odmítl zaplatit účet za ubytování v hotelu. Vyřešil to tím nejšílenějším způsobem, který ho mohl zabít!

Když dojde na placení, může to být někdy hodně nepříjemné. Někdy až tak, že kvůli tomu, abyste se finanční ztrátě vyhli, jste ochotni riskovat i vlastní život.

Případ se odehrál ve městě Panzhou v Číně přibližně před dvěma týdny. Muž měl v hotelu zaplatit účet za ubytování. Jenže se mu asi částka zdála příliš vysoká, nebo u sebe neměl dostatek peněz, a tak to vyřešil opravdu nevšedním způsobem.

Rozhodl se totiž, že se placení vyhne tak, že přeleze z hotelu na protější, podobně vysokou budovu. Ptáte se, jak toho chtěl docílit? Z balkonu hotelu skočil na telekomunikační vedení a po něm se snažil dostat na druhou stranu. Jenže vzdálenost, výška a hlavně strach byly asi příliš velké, a tak uvízl přibližně v polovině cesty.

Jak se dostal dolů, sice ve videu vidět není, ale dá se předpokládat, že ho museli sundávat hasiči. Na konci je však vidět, jak si nešťastného neplatiče odvádějí policisté v poutech. Otázkou zůstává, z čeho bude obviněn. Z nezaplacení účtu, nebo z té šílenosti, která se zrodila v jeho hlavě?

Autor: bin

Diskuze