Muž se ostříhal a oholil po 20ti letech
Zdroj: YouTube.com
Jiný člověk

Zanedbaný muž nebyl 20 let u holiče. Obrovská změna image manželku dohnala k slzám!

Jeff prožíval životní krizi a přestal o sebe dbát. Celých dlouhých 20 let nebyl u holiče, až manželce jednoho dne došla trpělivost a rozhodla ho svěřit odborníkům. Muž byl po proměně k nepoznání!

Jeff značnou část života neřešil svůj vzhled. Nechodil k holiči a neholil se dlouhých 20 let. Jenže to už se přestalo líbit jeho manželce Lori. Už se nechtěla dívat na zanedbaného muže a rozhodla se, že je čas, aby už se sebou něco udělal. Chtěla zas zpátky hladce oholeného muže, do kterého se kdysi zamilovala.

Lori šla na to opravdu důmyslně. Přihlásila Jeffa do Rachael Ray Show, kde skupina odborníků pomáhá vylepšit lidem jejich vzhled. Lori, která byla celou dobu poblíž, viděla, jak moc je její muž z plánované změny rozrušen.

Jeffa se ujala velká profesionálka ve svém oboru, a to rovnou zakladatelka známého kadeřnictví RazzleDazzle v Miami Elena Linarez. Po původním představení se Jeff odebral do zákulisí. Obecenstvo v čele s manželkou bylo značně napnuté, to co následovalo všem vyrazilo dech. Jeff přišel jako jiný člověk!

Jeho dlouhé vlasy, nedbale zacuchané vousy a montérky byly pryč. Jeff se proměnil v sympatického chlapíka jako z katalogu. Jeff připustil: "Měl jsem vlastně krizi středního věku, bylo na čase jít do sebe." Jak tato dojemná proměna probíhala a jak to Jeffovi sluší můžete zhlédnout ve videu:

Autor: ham

Diskuze