Muž si koupil štěně - 1
Zdroj: Twitter
Trošku fail

Muž myslel, že si koupil štěně. Za pár dní zjistil, že to není pes! FOTO

Koupíte si štěně a za pár dní zjistíte, že je to vlastně úplně jiné zvíře! Stalo se vám to někdy? Ne? Není divu, tohle se asi běžně nestane jen tak někomu...

3 fotky
Muž z Číny si koupil na ulici roztomilé černé štěňátko. Vůbec mu nebylo divné, že zvíře stálo nějak podezřele málo, a tak s ním spokojeně odešel domů.

Jenže dny ubíhaly a muži došlo, že je tady něco špatně. Jeho pejsek se ve zkratce vůbec nechoval jako pes. Ani neštěkl! A tak dal na internet fotku, aby se ostatním svěřil se svým dilema. Je to pes, nebo ne? A jestli to není pes, co to teda je?

Jeden z šokovaných uživatelů muži otevřel oči a patrně mu připravil pořádný šok. Díky němu totiž majitel zjistil, že celou dobu v domnění, že má doma pejska, chová takzvanou krysu bambusovou. A ta má do psa zatraceně daleko... Když mu teda došlo, že z černého zvířátka pejsek nikdy nebude, rozhodl se ho vrátit. Jak to ale pokračovalo, těžko říct.. Možná si tentokrát koupil lva v domnění, že je to roztomilé koťátko.

Chceš psa? Vyber vhodné plemeno
Příběh opuštěného pejska s ošklivým předkusem má šťastný konec! Na Instagramu má 1,9 milionu sledujících a miluje ho celý svět!

Autor: bin

Diskuze