Jake Roberts - 1
Zdroj: Twitter
Tvrdá dřina

Vážil přes 100 kilo! Za pár týdnů byl z tlouštíka sexy svalovec! Jak to muž dokázal?

Muž vážil přes metrák a trpěl těžkými depresemi kvůli svému vzhledu. Během 15 týdnů se z něj stal sexy svalovec, kterého jen tak někde neuvidíte. Navíc prozradil, jak takového výsledku dosáhl.

6 fotek
Jake Roberts trpěl těžkými depresemi a sociální fóbií kvůli svému vzhledu tlouštíka. Na neuvěřitelných 111 kilo se dostal poté, co prodělal několik ošklivých zranění ramene. Jake se však vůbec necítil ve své kůži, jeho sebevědomí kleslo na nulu a jeho okolí se mu začalo kvůli jeho vzhledu posmívat. Rozhodl se tedy, že s tím něco udělá a všem ukáže, zač je toho loket.

Jake se do toho pořádně opřel, ze svého jídelníčku vyřadil veškeré nezdravé jídlo a cvičil dvakrát denně. Během pouhých 15 týdnů zhubl neskutečných dvacet kilo a vyrýsoval si parádní břišáky. Při pohledu na něj musíte uznat, že mu to skutečně sluší.

Tato změna měla za následek to, že se Jake znovu začal cítit sexy a sebevědomě. Kromě toho si navíc našel krásnou přítelkyni, která se živí jako modelka. Všechny deprese a sociální fóbie s nástupem nového sebevědomí z Jakeova života vymizeli. Na tomto muži můžete vidět, že když se opravdu chce a máte dostatečnou motivaci, tak jde úplně všechno. Sluší mu to, nemyslíte?

Autor: bin

Diskuze