Muž na Sibiři vykopal mrtvolu
Zdroj: Profimedia
Pro otrlé

Muž kopal na zahradě brambory. Místo toho našel hrůzu, kterou tam manželka ukryla před dvaceti lety!

Že o svém partnerovi ani po mnoha společně strávených letech nemusíte vědět všechno, se dozvěděl muž ze Sibiře. Na zahradě kopal brambory a našel něco, co vážně nečekal ani v nejhorší noční můře.

Muž, kteří žije na vesnici Luzino nedaleko Omsku na Sibiři, kopal na zahradě brambory, když najednou objevil lidské pozůstatky v podobě kostí. Když zavolal policii, případ začali hned vyšetřovat.

Nedlouho na to policisté zjistili, že se jedná o bývalého manžela právě šedesátileté manželky muže, který ostatky na zahradě našel. Ta se nakonec opravdu přiznala, že v roce 1997 usmrtila bývalého manželka sekerou, rozčtvrtila ho a následně zakopala tam, kde ho teď po letech našli, píše deník Daily Mail.

Na svoji obhajobu žena uvedla, že v osudný den přišel muž domů opilý a zbil ji, a tak ho zabila v sebeobraně. Sousedům tehdy řekla jen to, že odešel pryč za prací a jinak se po něm nikdo nesháněl, protože neměl žádné příbuzné, kteří by se o něho zajímali a všimli si, že zmizel. Případ se stále vyšetřuje a žena je zatím stíhána na svobodě.

Autor: bin

Diskuze