Jasson Melo - 1
Zdroj: youtube.com, facebook.com
Na něj také dojde

Muž jde do vězení kvůli tomu, že natáčel svou přítelkyni. Tohle musela na ulici kvůli němu dělat!

Muž způsobil své přítelkyni celoživotní trauma. Neuvěříte, k čemu ji donutil a ještě ji u toho natáčel. A to vše přímo na ulici mezi tisíci lidmi!

5 fotek
Jasson Melo (26) půjde na 2 až 7 let do vězení za to, že způsobil psychickou újmu své přítelkyni. nebohou mladou ženu donutil, aby se svlékla do naha a chodila po ulicích New Yorku, zatímco ji u toho natáčel. To ale nebylo všechno.

Ženu týral dlouhodobě a dokonce i jejich dvouměsíční miminko. Popsanou situací to vše ale vygradovalo. Jak to vzniklo? Vše začalo v pět ráno, když se Jasson s ženou začal hádat kvůli zprávám od jiného muže. Od Jassona se plánovala odstěhovat, a tak ji zmlátil. Udeřil ji i do obličeje a v osm ráno ji vyhodil z bytu pouze v ručníku, který z ní strhl a poslal ji na ulici uprostřed rušného New Yorku. Celý incident natáčel a poté se s ním pochlubil na sociální síti.

Žena pak policii vypověděla, že jí Jasson dokonce vyhrožoval smrtí. Po tom, co se stalo, se žena i s dítětem odstěhovala, protože se cítila natolik zostuzena a začala dokonce trpět i paranoiou. Jasson u soudu nakonec sám ještě vypověděl, že ničeho nelituje a ženy podle něj patří do dob temna. Bere je jen jako majetek... No, tak snad s tímhle názorem shoří v tom nejtemnějším pekle!
 

Autor: bin

Diskuze