Hector Janse van Rensburg - 1
Zdroj: Twitter
Geniální nápad

Ve vaně se vyfotil s obrázkem drahého vozu! Následnou reakci luxusní automobilky vážně nečekal

Už jste dostali něco zadarmo? Tomuto muži se to stalo náhodou a hned si na to rychle zvykl. Nyní už si o dárky rovnou říká a zatím mu to vychází. Jakým kouzelným trikem to dělá?

5 fotek
Všechno začalo tím, když se britský umělec Hector Janse van Rensburg vyfotil ve vaně a fotku uveřejnil na internetu. Kromě něho byla na fotce i láhev se sprchovým gelem Radox. Společnosti, co gel vyrábí, se fotka zalíbila a rozhodla se za ni Hectorovi poslat dar se vzkazem „Ahoj, líbí se nám tvoje fotka, proto bychom ti za ní poslali balíček s Radoxy,“ dodali.

Umělec tak přišel k nové sadě luxusních mýdel a to jen díky fotce, a protože je to koumák, tak ho hned napadlo, jak vytěžit ještě víc. Udělal si znovu stejné selfie z vany, ale místo gelu za ním byl tentokrát obrázek luxusního vozu Aston Martin. No a co se nestalo? I tohoto auta se dočkal. Společnost Aston Martin ho ale přelstila a místo drahého auta mu poslali jen jeho miniaturu.

Hector tedy znovu dostal, co chtěl, ale ne v takové míře, jak si původně plánoval. Na druhou stranu dostat mini autíčko jen tak? To přeci taky vůbec není špatné. Proto je docela možné, že umělec s fotkami z vany jen tak nepřestane.

 

Autor: Beat

Diskuze