Pobre Diabla - 8
Zdroj: Twitter
Dobře mu tak

Muž chtěl od dívky poslat nahé fotky. Pořádně si z něj vystřelila! Smeká před ní celý internet

Na internetu číhá mnoho podivínů. Jeden takový napsal této slečně, aby mu poslala své nahé fotky. Dívka zachovala chladnou hlavu a pořádně ho „vytrolila“. Její nápad si vysloužil na Twitteru téměř 90 tisíc reakcí lidí, a stal se virálním.

6 fotek
Na internetu se často objevují různí podivíni a úchylové. Nejedné slečně se jistě stalo, že jí někdo takový psal a co hůř, že jí psal něco velmi nemístného, nevhodného, neslušného. Podobnou situaci zažila i tato slečna.

Na Twitteru vystupuje jako saucynatt a na svůj účet nedávno vyvěsila screeny konverzace s mužem, který po ní chtěl, ať mu pošle nahé fotky. To samozřejmě neudělala, ale trochu si z něj vystřelila.

Místo odeslání svých fotek, mu opakovaně posílala zprávu s textem: "Příloha: 1 obrázek." Muž trval na tom, aby mu fotku poslala znovu, protože nic nevidí. "Počkej, něco mám s telefonem, pošli to znovu," napsal. Opět poslala to samé. Muž nechápal, že si z něj dělá „dobrý den“. Tento její nápad si vysloužil na Twitteru téměř 90 tisíc reakcí lidí, a stal se virálním.

Autor: mk

Diskuze