Mark - 2
Zdroj: Twitter
Děsivé

ZÁHADA: Chlapec našel na seznamce cizí dívku, která se fotila v jeho koupelně! Jak je to možné?

Mark si vyhlédl na internetové seznamce pěknou blondýnku. Když ji chtěl kontaktovat, uvědomil si, že má na profilovce fotku, na které je v jeho vlastní koupelně! Kde se tam vzala, když ji Mark nezná?

Devatenáctiletý Mark byl jeden z dalších milionů uživatelů mobilní aplikace Tinder, která slouží ať už pro nezávazný pokec s někým sympatickým, anebo pro hledání známostí různého charakteru.

Jaké měl však úmysly mladík, když si prohlížel desítky fotek krásných slečen, se lze jen domnívat. Jeho zrak se však  nakonec upřel na pohlednou blondýnku Jennu Zagrodniczekovou (19), tak si řekl, že se ji pokusí kontaktovat. Jenže po bližším prozkoumání fotky byl v šoku, něco na ní bylo až děsivě povědomé.

Zrak Marka neobelstil. Poznal na fotce svou koupelnu, ale v ní se fotila cizí dívka. „Málem mi to vyrazilo dech, nemohl jsem tomu uvěřit," svěřil se překvapený chlapec. Neměl ponětí, jak se to mohlo stát, a s touto záhadou se pochlubil na sociálních sítích. „Nikdy jsem tuto dívku neviděl, ale její profilový obrázek je z mé koupelny."

Po krátkém přemýšlení usoudil, že musela být hostem na nějakém z jeho pravidelně se pořádajících večírků. Uveřejnění fotky na Twitteru strhlo nadšené reakce, avšak blondýnka byla už nadšená méně. Až postupem času s úsměvem komentovala: „Jen jsem si chtěla na tom mejdanu udělat selfíčko," A to není zdaleka vše! Oba se nakonec rozhodli, ž by stálo za to se opravdu setkat tváří v tvář a bez "trojky v žíle". Třeba jim to vyjde a budou se moct v jeho koupelně příště vyfotit spolu.

Autor: ham

Diskuze