Ivana Vladislava - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Pro otrlé

Muž (26) utrácí miliony, aby vypadal jako živá panenka! Na Instagramu má tisíce sledujících

Tenhle muž byl nespokojený ve vlastním těle, a tak se ho rozhodl opravdu razantně změnit. Svoji transformaci dokumentuje na Instagramu, a tak mu přibývají sledující, kteří se nestačí divit, do čeho všeho jde!

10 fotek
Ivana Vladislava z Berlína se narodila jako muž. Už v pubertě ale začala brát ženské hormony. Ženské oblečení pro ni už byla nezbytná součást šatníku. V pouhých 17 letech podstoupila Ivana první plastiku nosu, pak následovala liposukce, odstranění části čelistí, zvětšení prsou a další operace, které z muže udělaly ženu, která vypadá jako panenka.

Dosud má za sebou šestnáct plastik, což není ještě tak ohromující číslo, ale samozřejmě Ivana není se svojí transformací u konce, takže to není konečné číslo. Aby měla na všechny plastiky, vydělává si jako profesionální domina. Brzy ji totiž čeká další zákrok a tím je zvětšení pozadí pomocí implantátů.

Dosud Ivana do své proměny v živou panenku investovala neskutečně 3 miliony korun, které si poctivě vydělala. Jak bude probíhat další proměna, můžete sledovat na jejím Instagramu!

Autor: bin

Diskuze