Podporuje ho rodina

FOTO: Honza Musil se konečně postavil. Obrovská dřina se vyplatila

Legendární moderátor Áčka Honza Musil (51) měl poslední dobou smůlu. Na konci loňského roku spadl ze žebříku a vážně si poranil páteř, zlomil 9 žeber a propíchl plíci. I přesto, že je v nemocnici už pořádně dlouho dobu, nepřestává být optimistou. Postavit a ujít pár kroků s berlemi se mu podařilo především díky podpoře partnera, ale i jeho vlastní vytrvalosti.

5 fotek
Oblíbený moderátor nezažívá příliš lehké období, ale úsměv z tváře mu rozhodně nemizí. V prosinci se natahoval na žebříku pro vánoční hvězdu a upadl. Poranil si páteř, propíchl jednu plíci a zlomil žebra. Od hrůzné nehody je upoutaný na lůžko. Pravidelně ho však navštěvuje rodina a manžel. Ten si na sociální síť napsal „Jsme zamilovaní, ať se děje, co se děje“ a Honza, světě, div se, se postavil na vlastní nohy.

„To, že už stojím a chodím o berlích je výsledkem obrovské dřiny a trpělivosti mých lékařů a fyzioterapeutů. Jsou neuvěřitelní, a byť to bolí - na každé cvičení se moc těším. Patří jim velký dík. No a poděkování patří i Kubíkovi, rodince, kolegům a vám všem. Jste ohromnou motivací a oporou. Děkuji,“ zpovídá se Honza na sociální síti.

Manžel Kuba mu bude jistě oporou i nadále. Fanoušci věří, že je jen otázkou času, kdy se oblíbený moderátor rozchodí úplně.

Autor: Han

Diskuze