Kateřina Netolická
Zdroj: facebook.com
Něvera

Mrtvá modelka Netolická: Nasadila svému hokejistovi parohy! Zdrcený Petružálek v šoku

Modelka a přítelkyně hokejisty Petružálka Kateřina Netolická (†26) byla 9. listopadu nalezena mrtvá v jejich společném bytě v Litvínově. Její smrt není stále vyjasněná, ale jedno je jisté. Po její smrti se dostala ven opravdu nemilá zpráva, která šokovala jejího přitele hokejistu Jakuba Petružálka.

6 fotek

Její smrt zasáhla celý modelingový svět. Kateřina byla jako modelka velmi úspěšná a také se minulý rok stala mistryní ČR v kickboxu. A možná právě kickboxu se měla vzdát, protože tam poznala svého milence. Ano je to tak! Podle serveru extra.cz existuje muž, který k ní měl podle všeho mnohem blíže něž její hokejový přítel.. Takový konec opravdu nikdo nečekal. Jejich láska podle všech byla opravdová a Netolická s Petružálkem dokonce podle lidí plánovali miminko. Ovšem to teď není vůbec jisté.

Netolická udržovala nějaký ten měsíc blízký vztah s kamarádem a rovněž boxerem Ondřejem W., který měl být také posledním člověkem, se kterým byla modelka před svou smrtí v kontaktu. Milenec se zhroutil a vše vyklopil polici, jak to bylo. A potvrdil jeho údajný vztah s modelkou Netolickou.

Tak tohle Petružálek opravdu nečekal. Zatímco on vydělával, ona mu nasadila docela slušné parohy. Opravdu nás zajímá, co tahle smutná kauza ještě přinese.

Autor: nn

Diskuze