Lorenzo Pianazza - 1
Zdroj: facebook
Hrdina v akci

MRAZIVÉ ZÁBĚRY: Dvouletý chlapeček spadl do kolejí metra! Mladík se ho pokusil zachránit

Ochranná čára v metru, která říká, aby lidé nevstupovali blízko ke kolejišti, tam vážně není jen tak. O tom se přesvědčili i svědci dramatické události, při které spadl do kolejiště dvouletý chlapeček. Přihlížející Lorenzo ale neváhal a šel chlapce zachránit!

Celý incident se odehrál v italském Miláně ve stanici metra. Dvouletý chlapec seděl na lavičce s matkou a čekal na příjezd metra. Najednou se ale zvedl a rozeběhl směrem ke kolejišti, do kterého naneštěstí spadl. Schylovalo se k tragédii, když v tu chvíli přišel na scénu bdělý osmnáctiletý student Lorenzo Pianazza.

Ten pro dítě do kolejiště skončil a obratně ho vytáhl z kolejiště dřív, než přijel vlak. Představa, jak to mohlo celé dopadnout, je opravdu mrazivá, stejně jako záběry zveřejněné dopravní společností ATM. Díky těm je Lorenzo za hrdinu, protože kvůli malému chlapci riskoval svůj vlastní život. Více takových mladých lidí!

Podívejte se, jak dítě spadlo do kolejiště a pohotový student pro něj riskoval vlastní život, aby zachránil ten chlapcův.

Autor: bin

Diskuze