Duch
Zdroj: Twitter
Ať žijí duchové!

MRAZIVÉ VIDEO: V bytě straší duch mrtvého dítěte. Z reakce koček budete mít husí kůži!

Na internetu koluje spousta videí, na kterých jsou zachyceni duchové. Jedním z nejnovějších záznamů je video z bytu jednoho muže z New Yorku, které je obzvlášť děsivé. Podívejte se na něj!

Muž jménem Adam Ellis z New Yorku na sebe nedávno upozornil tím, když se na Twitteru svěřil, že je jeho byt pronásledován přízrakem mrtvého dítěte, které se ho snaží zabít. Začal na Twitter psát různé příběhy, které se mu každodenně doma stávají, a získal si poměrně slušnou základnu sledujících.

Lidé byli z jeho příběhů pěkně vyděšení, a to ještě netušili, co bude následovat. Adam si začal dění v bytě natáčet a je to opravdu děsivé! V jeho bytě to totiž vypadá jako v hororu. Drahý David, jak duchovi muž přezdívá, ve videu pěkně řádí.

 Adam nainstaloval do obývacího pokoje kameru pro monitorování kojenců a videozáznam pak na internetu zveřejnil. Z toho, co se v místnosti děje, budete mít husí kůži! Drahý David pohybuje věcmi na stolku, houpe se na křesle a k tomu všemu se zapojí i kočky, které v bytě Adam má. Ty se snaží ducha chytnout podobně jako myš. Podívejte se na video a napište, co si o tom myslíte! Může to být skutečné, nebo je podle vás Adam podvodník?

 

 

Autor: niž

Diskuze