Tomáš Klus
Zdroj: Profimedia
Hvězdy jí nepřály

MRAZIVÁ ZPOVĚĎ: Tomáš Klus promluvil o smrti sestry! Často ho tížila vina

Zpěvák Tomáš Klus (31) si v životě prošel vším možným a kromě hezkých věcí zažil i obrovskou bolest. Když byl ještě malý chlapec, zemřela mu teprve roční sestřička...

6 fotek
Psal se rok 1993, když zpěvákovi Tomáši Klusovi zemřela na rakovinu sestřička, které byl pouhý jeden rok. Celý život měla před sebou a kdyby tenkrát byla medicína na takové úrovni, jako je dnes, lékaři se domnívají, že by jí dokázali pomoci. Alespoň tak mluví lékař, který Klusovu sestru tenkrát ošetřoval.

Obrovská tragédie pochopitelně zasáhla celou rodinu a zpěvák si dokonce často vyčítal, že za její smrt může on sám. „Když jsem ráno vstával do školy, tak ona hrozně plakala a já byl naštvanej: Ježiši, proč musím mít tu ségru?! Tahle myšlenka se mi jako klukovi vracela – nemůžu za její smrt já?" svěřil se Tomáš Blesku.

Za další dva roky mu navíc v Tatrách zemřel tatínek. Zřejmě i proto je pro Tomáše rodina na prvním místě a chce si s ní užívat co nejvíc společných chvil. S manželkou Tamarou má už dvě krásné děti a očekávají třetího potomka.

Autor: niž

Diskuze