Dáda Patrasová a Felix Slováček - 1
Zdroj: Profimedia
Neví, co chce?

MRAZIVÁ ZPOVĚĎ Dády Patrasové: Promluvila o sexu s Felixem! Tohle Gelemová nepřekousne

Herečka Dáda Patrasová (62) a saxofonista Felix Slováček (75) jsou manželi sice už jen formálně a oba mají nové protějšky, se kterými sdílejí svou lásku, ale i tak se podle Dádiných slov Felixovi zachtělo toho, čeho se před několika lety vzdal.

6 fotek
Dagmar Patrasová byla Felixovi manželkou neskutečných více než třicet let. Ani to ale nestačilo k tomu, aby jejich manželství po tolika společných zážitcích a hlavně dvou zplozených dětech vydrželo. Felix si našel o více než polovinu mladší umělkyni Lucii Gelemovou (35). Jak to ale vypadá, stará láska nerezaví! Alespoň ta sexuální...

„Felix je hysterka, je zvědavý a ptá se mě, kdy pojedu do Itálie. A chce po mně pořád sex, protože ho to s Gelemovou nebaví,“ prozradila Extra.cz šokující informaci Dáda, která je spokojená se svým italským podnikatelem Vitem. Podle jejích slov ale Felix stejně spokojený není a Lucie mu ze záhadných důvodů v posteli stačit nemá.

Jak je ale vidět, vztah s Felixem je pro Dádu už minulostí a dávno se nevěrným manželem netrápí. Těší se z nového vztahu a rozhodně má na co. „Oba pro sebe budeme mít dárky, těším se a vím, že mi bude zase dobře po jeho boku,“ prozradila herečka své plány na další měsíce.
 

Autor: bin

Diskuze