Baba Vanga
Zdroj: Twitter
To nevyšlo...

MRAZIVÁ VĚŠTBA Baby Vangy: Předpověděla 7 tisíc událostí. Jedno proroctví se od všech liší! Co hrozného řekla?

Bulharská věstkyně Baba Vanga je roky po své smrti legendou. A to proto, že se věstby této stařeny ve většině případů opravdu naplnily a nejspíš ještě naplní. Jenže jak se řiká, tak i mistr tesař se někdy utne...

Věštkyně, která podle legendy oslepla ve svých jedenácti letech na obě dvě oči vlivem silné písečné bouře, byla od toho momentu obohacena o silný dar předpovídat století dopředu velké události, které mají ve většina případu dopad na celé lidstvo planety Země.

Baba Vanga byla se svými věštbami ve 20. století natolik důvěryhodná, že ji kvůli předpovědi budoucnosti navštívil i samotný Adolf Hitler a další známé osobnosti. Kromě ničivého rozpadu Evropy, islámské války, zničení historického centra Prahy a dalších s živelnými katastrofami a válkami souvisejícími událostmi, předpověděla i 3. světovou válku, o které se mluví prakticky od doby, kdy skončila druhá.

Jenže ouha! Právě tady se věštkyně Baba Vanga spletla. Podle její předpovědi měla 3. světová válka proběhnout už v roce 2010, včetně antentátů na největší světové hlavy států, kterou byl v té době prezident USA Barack Obama, nebo ruský prezident Vladimir Putin. Stejně tak v tom roce nedošlo k nukleární válce, a tak si mnozí myslí, že se sice věstkyně netrefila do správného letopočtu, ale její věstky se dříve či později stejně naplní... I ona byla jenom člověk, přesto se dá 80% úspěšnost jejích věšteb považovat za více než mrazivou... Rok 2010 lidstvo přežilo bez újmy, co ale bude dál... To se dozvíte v následujícím videu, ve kterém youtuber StaySteak nemluví pozdě o děsivých věštbách Baby Vangy, ale i dalších proroků. Děsí vás to?

Autor: bin

Diskuze