Rowan Atkinson - 3
Zdroj: Profimedia
Ale ne...

MR. BEAN JE MRTVÝ? BBC zveřejnila zprávu o smrti Rowana Atkinsona! Lidé jsou v šoku

Představitel legendárního Mr. Beana, Rowan Atkinson (61), je podle britských online médií po smrti.

7 fotek
Největší britská zpravodajská síť BBC zveřejnila na svých stránkách smutnou zprávu, že populární herec a král britského humoru, Rowan Atkinson, spáchal sebevraždu. Zpráva by to byla skutečně smutná, ale jen v případě, že by byla pravdivá. Zvláštní navíc je, že na zavádějící informace, které zpráva o smrti komika obsahovala, skočil celý svět.

Například sociální síť Twitter také šířila zprávu dál. Původcem nešťastné, avšak lživé zprávy, je nepříliš důvěryhodný, zábavný server Linkbeef.com, který už v minulosti prohlásil za mrtvého amerického herce Adama Sandlera (49). Troufalé také je, že o Atkinsonovi zveřejnili stejný článek jako o Sandlerovi, jediné, co se v něm změnilo, bylo jméno amerického komika za britského.

Zarážející ale je, že BBC ve svých 'breaking news' uvedla, že byl herec narozen v roce 1995. Takže nejen, že prohlásili herce za mrtvého, aniž by si tuto zprávu ověřili, ale ještě z něj udělali 21letého mladíka. Tomu se říká docela fail, zvláště pro takový mediální koncern, kterým BBC je. Dobrá zpráva však je, že si to 'vtipálci' z Linkbeef celé jenom vymysleli, a ostatní jim "skočili na špek". Životaplný Atkinson tak byl médii neprávem usmrcen už podruhé. Nyní zemřel v důsledku závislosti na alkoholu a drogách, v roce 2012 měl smrtelnou autonehodu. Chudák Mr. Bean...

 

ČTĚTE TAKÉ:

Strach o legendu: František Nedvěd zkolaboval při koncertu

Autor: bin

Diskuze