Olga Pronina
Zdroj: Profimedia
Vražedná vášeň

Fanoušci truchlí: Známá krásná motorkářka Olga (†40) je mrtvá!

Olga Pronina (†40) z Ruska byla mezi motorkáři pojem a velmi oblíbená. Nejen kvůli svému sexy vzhledu a provokativním pózám se silnými stroji, ale byla respektovaná i jako jezdkyně. Bohužel nedávno se jí láska k rychlé jízdě a adrenalinu stala osudná a skončila tragédií.

14 fotek
Krásná Olga Pronina byla rozvedenou kadeřnicí, která milovala svou šestnáctiletou dceru. A byla také ženou velmi odvážnou. Její srdce bilo dlouhých 21 let pro motorky a rychlou jízdu. Za tu dobu najezdila spoustu kilometrů a svou vášeň pro velké stroje dokázala zúročit. Ženy, které milují a jezdí na motorce stále patří k menšinám. A aby ještě byla k tomu sexy a měla postavu jako dvacetiletá modelka, to už nebývá tak obvyklé.

Když se začala na Instagramu chlubit fotkami v sexy pózách a vyšpuleným dokonalým zadečkem u motorky, zájem fanoušků rostl každou další novou fotkou bez ohledu zda byl dotyčný motorkář. Vystupovala pod pseudonymem Monika 9422 a sledujících na Instagramu měla přes 200 tisíc. U jednoho svého příspěvku napsala: „Jsem vděčná za jiskry v očích, za teplý vítr, který mi fouká do tváře a oči mám otevřené. Cítím neuvěřitelné vzrušení a silné dávky adrenalinu".

Nedávno se jí však její vášeň pro rychlou jízdu, při které často dělala kaskadérské kousky, stala osudnou. Když jela na svém BMW stroji poblíž východoruského města poblíž hranic s Čínou a Severní Koreou, narazila za velké rychlosti do svoditel. Zranění byla fatální a nebylo jí už pomoci. Její náhlá smrt způsobila velký šok a smutek mezi jejími příznivci. Došlo také ke smazání tolik jejího obdivovaného profilu. „Bude chybět. Je to vždy smutný den, když umře motorkář. Obzvlášť člověk, který dělal něco, za co ho máme všichni rád," vzdal hold australský motorkářský kaskadér Lukey Luke.

Autor: ham

Diskuze