Život po Výměně

Monika promluvila o násilí v rodině: Facky byly oprávněné!

Monika z Výměny manželek si v náhradní rodině užila své. Doma to ale bylo ještě horší – má totiž žárlivého přítele, ze kterého má občas i strach. Jak dnes rodina žije? Monika se svěřila s tím, co se děje za zavřenými dveřmi a jestli dochází i k násilí?

V premiérovém díle Výměny manželek se diváci seznámili s rodinou z obce Libíň, kterou tvoří Monika (21), Jakub (22) a jejich syn Lukáš (10 měsíců). Na druhé viděli Lucii (26), Zdenka (22) a dceru Terezu (2), kteří žijí v Hradci nad Svitavou.

Monika byla rozhodnutá vztah ukončit, pokud se Jakub nezmění. To zaznělo i na závěr středečního dílu Výměny manželek. Diváci se také dozvěděli, že u nich doma panuje dusná atmosféra a snad dochází i k fyzickému násilí. Nyní pár vše uvedl na pravou míru: ,,Hádali jsme se, to ano. Ale nikdy jsem ji neuhodil, to bych nedokázal. Nechci být jako můj táta, který mě mlátil,“ vyjádřil se Jakub k celé situaci. „Já jsem tam říkala, že to bylo kolikrát vyhrocené. Přítel mi zatarasil dveře, to je pravda,“ dodala k tomu Monika „Já jsem mu kolikrát vlepila facku, ale to bylo oprávněné. Chtěla jsem, aby si uvědomil, co bylo špatně,“ přiznala.

Další epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 6. března 2019 ve 20:20 na Nově!

Odstrašující snímky. Žena nafotila svůj rok s násilníkem!
Ptali jste se na vše o domácím násilí

Autor: Han

Diskuze