Monika Marešová
Zdroj: Instagram
Zajímavý plán

Monika Marešová šla s pravdou ven: Proč se neukázala a neukáže ve svatebních šatech?

Není tomu tak dávno, co do toho moderátor SuperStar Leoš Mareš podruhé praštil a vzal si za manželku další Moniku, tentokrát Koblížkovou. Fotky ze svatby ale nikdo zatím neviděl a ani neuvidí. Proč?

11 fotek
Manželka známého moderátora, který bude od neděle mimo jiné moderovat přímé přenosy pěvecké show SuperStar, Leoše Mareše, promluvila o svatbě a prozradila, proč nikdy neuvidíme fotografie ze dne, kdy si s moderátorem řekli své ANO.

"Fotky ze svatby rozhodně nevidíte. Ani vy, ani nikdo jiný. Vím, že někdo vymýšlel teorie o tom, že by se mohly objevit na titulce nějakého časopisu, ale to v žádném případě. Prostě ta svatba proběhla, zatím máme šťastné manželství a oba dva věříme, že tomu tak bude i nadál. Myslím si, že některé věci zkrátka není potřeba zveřejňovat," řekla Marešová pro časopis Story.

Nakonec ale dala alespoň malou naději, že když ne svatební fotografie, možná se fanoušci páru někdy dočkají alespoň toho, že uvidí její svatební šaty: "Nevím, jestli mé svatební šaty nikdy nevidíte. Možná ano. Ještě pořád přemýšlím, co se s nimi bude dít. Až to vymyslím, tak se to dozvíte," pronesla a tím, že přemýšlela, že by je mohla dát do dražby a výtěžek pak darovat na charitu.

Autor: mk

Diskuze