Nenápadná romantika

Monika Marešová popsala osudové setkání s Leošem: Neměla jsem na to energii

Manželka Leoše Mareše (42), redaktorka Monika Marešová (37), má po boku oblíbeného moderátora pohádkový život. Při jejich osudovém setkání ji ale ani ve snu nenapadlo, že zrovna on může být ten pravý.

6 fotek
Monika Marešová (dříve Koblížková) vplula do Leošova života celkem nenápadně. V jejich případě totiž nešlo o nic nuceného, začátky byly naopak dost nejasné. Tomu nasvědčuje jejich první setkání, které pro oba přišlo v dobu, kdy se ani jeden nehrnul do dalšího vztahu - oba byli krátce po rozchodu.

„Oba jsme byli po rozchodu v takovém tom útlumu, kdy nikoho nehledáte a lížete si rány. A vnímáte jen věci, které vám dělají dobře a ostatním se moc nezabýváte. Povídali jsme si a bylo to příjemné,“ prozradila Monika pro Magazín DNES, jak proběhl její první kontakt s budoucím manželem.

Je ale jasné, že Monika o Leošovi už dávno slyšela, nebylo to však příliš lichotivé. Asi právě proto ji nenapadlo, že zrovna on bude za několik málo let jejím manželem, se kterým bude mít pohádkový život plný přepychu a cestování. Obavy měla i její rodina, protože věděli, jak na tom moderátor je. „Měli starost. Co si budeme povídat. V té době měl za sebou už pár skandálů, byl ženatý a měl dvě děti. Leoš má ale takovou pověst, že vás pak mile překvapí,“ vzpomíná Monika, která dnes na Leoše nedá dopustit. V současné době si užívají zaslouženou dovolenou v dovolenkovém ráji zvaném Bali a jejich Instagramy tak překypují jedním veselým InstaStories za druhým.

Stále single? 8 míst, kde je velká pravděpodobnost ho konečně potkat
Jak se rychle seznámit (pro ty, kterým ujíždí vlak)

Autor: bin

Diskuze