Markéta Konvičková, Monika Bagárová
Zdroj: Instagram
Zůstaň se mnou

Monika Bagárová a Markéta Konvičková vydaly společný KLIP: Intimní scéna ve vaně nebyla snadná! přiznávají

Zpěvačky, které se proslavily v pěvecké soutěži SuperStar, Monika Bagárová a Markéta Konvičková, vydaly první společný videoklip. Podívat se na něj můžete níže.

4 fotky
Mladé krásné zpěvačky Monika Bagárová a Markéta Konvičková jsou velkými kamarádkami. Společně už zažily mnoho zábavy. Loni spolu například vyrazily na dovolenou do Dubaje. Svoje fanoušky pak zásobovaly pikantními fotkami a videi.

Tentokrát se rozhodly, že to dají dohromady i coby zpěvačky. Dnes v 19 hodin společně vydaly videoklip s názvem Zůstaň se mnou. O hudbu a text se postarali Dávid Hodek a Monika Bagárová. Klip režíroval Lukáš Rejmon.

„Něha… Pokora... HODNOTY… I o tom vypráví náš nový videoklip a píseň Zůstaň Se Mnou. Společné něžné scény ve vaně plné růží vyjadřují vzájemnou podporu a ochranu. Zpočátku to byla složitá myšlenka a scéna pro nás obě, ale jsme rády, že jsme do toho šly. Naše umělecká práce nám umožňuje hrát si s vizuálním zhmotňováním myšlenky, a o to tady jde. Poukázat na pravé hodnoty. Přátelství. Nikdy nejste sami, pokud máte správné přátele, i když někdy máte pocit, že ano. Neskrývejte své pocity a nebojte se o nich otevřeně mluvit, není to slabost. Naopak, je to síla, kdy otevřete své srdce a necháte druhým naslouchat,“ vyjádřila se ke klipu Markéta Kovičková.

Na videoklip se můžete podívat níže.

Obě dvě zpěvačky budou v pondělí ráno hosty ve Snídani s Novou, kde budou o svém společném singlu hovořit.

Autor: mk

Diskuze