Monika Absolonová
Zdroj: facebook.com
Gratulujeme!

Monika Absolonová porodila! Budete v šoku, jakého ´obříka´ porodila!

Zpěvačka Monika Absolonová (39) už nemá obrovský buben. Den po termínu porodila! Kolik v těhotenství přibrala?

8 fotek
Monika Absolonová měla už břicho velké tak, že se pomalu nevešla ani do dveří. Všichni se jí stále ptali, kdy už to konečně přijde... A přišlo! Podle informací Blesku šla v pátek ve 12 hodin na porodní sál, její přítel byl s ní.

Zpěvačka v motolské porodnici přivedla na svět zdravého syna Tadeáše. Jméno prý měla vybrané už dlouho dopředu a je teď velmi šťastná. Tadeášek váží 3,96 kg a měří 52 cm.

Monika Absolonová hned zveřejnila snímek synka na svém facebookovém profilu. A velmi milým komentářem napsala také proč. "Tady mamka posíla jednu fotku, aby na nás pak někdo nečíhal a nenaháněl nás... Vybrala pochopitelně špatnou, ve skutečnosti mi to sluší víc:)))."

Syna má zpěvačka s hokejistou Tomášem Hornou. Těhotenství pro ni nebylo jednoduché – trpěla velkými nevolnostmi a také přibrala 32 kilo! Teď už ale snad bude vše jen dobré a kil se brzy zbaví. Gratulujeme!

Všechno to má ale jednu kaňku na kráse, otec synka, hokejista Tomáš Horna, ještě stále není rozvedený. Nicméně je rozhodnutý s tím co nejdřív něco udělat. Tak přejeme hodně štěstí!

Autor: niž

Diskuze