Monica Lewinsky - 1
Zdroj: Profimedia
Aféra desetiletí

Pamatujete si na slavnou asistentku Billa Clintona? Takhle dnes vypadá Monica Lewinsky!

Pamatujete na nejslavnější stážistku na světě Monicu Lewinsky (43), která proslula románkem s tehdejším americkým prezidentem Billem Clintonem? Poznali byste jí? Navíc bez make-upu!

4 fotky
Sice uplynulo už dlouhých devatenáct let od provalení milostné aféry, která se podepsala na působení Billa Clintona na postu amerického prezidenta, ale i tak se Monica Lewinsky s přibývajícími léty příliš nezměnila. Nedávno byla spatřena na letišti v Los Angeles, a i přesto, že působila unaveně a chyběla jí byť jen troška toho make-upu na její ne zrovna nejmladší tváři, tak díky její bohaté hřivě a žensky tvarované postavě, byla k rozpoznání.

Monica po vystudování psychologie nastoupila na stáž, kde působila v letech 1995 - 1996, v Bílém domě a v Pentagonu, kde se následně provalil milostný vztah mezi tenkrát jí jako mladičkou stážistkou a prezidentem Spojených států. Aféra vešla ve známost jako Skandál Lewinské či Monigate.

Tento skandál, nejen, že jednoho dne udělal z neznámé mladé ženy celosvětovou celebritu obřích rozměrů, ale též i tato zkušenost ovlivnila její celý dosavadní budoucí život. Monica začala pracovat v oblasti e-komerce, navrhovala kabelky, které prodávala na internetu, moderovala reality show či aktivně vystupovala proti kyberšikaně. V prosinci 2006 získala magisterský titul v sociální psychologii na London School of Economics.

Dodnes se jí ovšem paradoxně nepodařilo najít si dlouhodobý, vážný vztah, a tak je stále i ve svých třiačtyřicetiletech svobodnou a bezdětnou ženou. Podle přátel se jí nikdy nepodařilo zapomenout, pořád je totiž prý zamilovaná do Billa a ve vteřině by ho brala zpátky. Zdroj z jejího okolí tvrdí, že se mu svěřila, že už žádný muž jí nebude moci udělat tak šťastnou, jako to uměl právě on...

Autor: ham

Diskuze