Modní halucinace
Zdroj: Profimedia
Extrémy

Módní přešlapy roku 2018: To nejlepší z toho nejhoršího, co si na sebe celebrity oblékly! FOTO

Říká se, že méně je někdy více. Toho by se měly držet i některé celebrity, když si ze svého šatníku vybírají outfit, který si obléknou. Podívejte se na ty nejšílenější módní kreace, které si na sebe světoznámé hvězdy v roce 2018 vzaly!

10 fotek
Některé celebrity si na sebe často vezmou outfity, že zrak jen přechází. Upoutat se jim většinou sice podaří, ale ne zrovna v tom nejlepším slova smyslu. Občas se v šatních skříních známých osobností ukrývají opravdu bizarní kousky.

Postarší americká hvězda reality show Frenchy Morgan je zřejmě milovnicí růžové a nemá problém jít s kůží na trh. Do ulic Malibu vyrazila v titěrných kalhotkách a síťovaném topu. Zpěvačka Roshelle se zase navlékla do šedého lesklého overalu, k tomu si obula stříbrné kozačky a přes obličej blýskavý šátek jako bandita.

V této anketě však jasně vede slovenská vulgární blogerka Alex Wortex. Tu kvůli jejímu oblečku dokonce vyhodili z jarních Bratislavských dní módy. Není divu. Její vzhled byl velmi pobuřující. Spoře oděné dívce koukalo z kalhotek nechutné zrzavé ochlupení.

Na další šílené módní kreace se podívejte v galerii

 

Autor: mk

Diskuze