Veronika Řepková - módní policie
Zdroj: Herminapress.cz
Seriál Prásk.tv

Módní policie Veroniky Řepkové: Andrlovou postihla červená horečka

Aktualizováno 26.2. 2013 10:10

Veronika Řepková (17), dcera fotbalisty Tomáše Řepky (38), se v módě vyzná, a proto do ní má co mluvit! Jak hodnotí krásky českého showbyznysu? Co se jim podle ní povedlo a kde spíš šláply vedle?

Kateřina Mátlová

Rockerské šaty dělané s černé kůže vypadají na Kateřině dobře. Šaty jsou hodně těsné a pěkně rýsují postavu. Jsou velmi zajímavé jak střihem, tak krásným designem na pravém rameni. Náramky na ruce jsou dobře vybrané, ale nic by se nestalo, kdyby jich měla víc. Chybí mi zde prstýnek, ruka vypadá prázdně, když ji nic nezdobí. Nehty bych nalakovala tmavým lakem, aby se to hodilo k šatům.

Kateřina Šlégrová

Podle mě to není špatné, ale bomba to také není. Řekla bych, že takto se denně obléká mnoho lidí. Džíny, vysoké kozáčky a k tomu volné triko nebo blůzka, to je klasika. Na druhou stranu musím pochválit roztomilé náušnice, které jí moc sluší.

Ivana Andrlová

U paní Andrlové řádí červená horečka. Vypadá to vesele a čiší z toho energie. Červena s černou je dobrá kombinace. Paní Andrlová nezapomněla ani na ty nejmenší detaily jako je třeba červený lak na nehtech. Je vidět, ze si na módu potrpí a že nejspíš bude velká perfekcionistka.

ČTĚTE TAKÉ: „Jak bych vypadala jako blond?“ 7 tipů, kdy vám bude blond slušet!

Michaela Dolinová s dcerou Terezou

Tereze to sluší. Na legínách vůbec nevadí, že mají květinkový potisk, protože jsou krásně sladěné s černým sakem a trikem. Přijde mi to jako správné oblečení pro mladou holku. Trošku si to pokazila špatným výběrem bot, protože takové boty se už v této době moc nenosí. Viděla bych tam klidně boty na podpatku nebo na klínku.

Michaela Dolinová je oblečena staromódně. Šaty jsou divně navržené a vůbec jí nesvědčí. Chtělo by to něco více sexy a modernějšího.

Sámer Issa

Sámer je borec a ví, co mu sluší. Sportovní oděvy na mužích vypadají skvěle a ještě víc, když se k nim nosí kšiltovka. Sámer dobře sladil pásek s kšiltovkou a moc mu tento outfit svědčí. Příště akorát nezapomenout pořádně zavázat tkaničky, Sámere.


 

Autor: Veronika Řepková

Diskuze