Beata Rajská a Ivana Chýlková - 3
Zdroj: facebook.com
Módní okénko

Módní návrhářka Beata Rajská: Ivana Chýlková je jako chameleon. Tady je důkaz!

Přední česká návrhářka Beata Rajská (53) byla předsedkyní poroty v soutěži „Très Chic Fashion Designer“, která byla součástí Ostrava Fashion Weekendu. Zároveň zde předvedla svou úžasnou kolekci inspirovanou Milánem a uchvátila tak všechny přítomné diváky.

10 fotek
Beata sice nemá ráda módní policii a nikdy nehodnotí oblečení někoho jen podle fotografie, nicméně úspěšnou herečku a soutěžící z show Tvoje tvář má známý hlas Ivanu Chýlkovou dobře zná, a tak se nebránila o ní a jejím stylu říct pár slov.

„Iva je holka, která ať si obleče cokoliv, tak to řeší jenom sama se sebou, v tom smyslu, že nepotřebuje sledovat módní trendy. Je zkrátka vždy sama sebou, nosí jednoduché čisté linie. Ve svém věku vypadá neskutečně mladistvě, takže unese jak tmavé barvy, tak výrazné barvy. Iva je prostě chameleon,“ prozradila Beata.

„Ivana dokáže být holkou z davu, stejně tak teenagerkou, která si vezme džíny a holé břicho a stejně tak dokáže být i Femme fatale, jež dokáže vynést nádherné šaty. Iva si s tím totiž umí pohrát,“ dodala špičková návrhářka s tím, že show Tvoje tvář má známý hlas viděla a nadchl ji Petr Rychlý jako Louis Armstrong. „Byl to jediný moment, kdy jsem ukecala svého manžela, aby mi televizi na chvilku nepřepínal,“ směje se Beata.

Autor: niž

Diskuze