Šlégrová - jak jí manžel rozmazuje? Iveta Vítová - kdo je crazy mama? - 2
Zdroj: oficiální zdroj
Přátelství z práce

Moderátorky TV Nova si spolu vyjely na dovolenou. Co Iveta Vítová práskla na Kristinu Kloubkovou?

Martinický palác na pražských Hradčanech se minulý týden doslova rozzářil krásou. Událost slavnostní vyhlášení Vůně roku si nenechaly ujít krásky českého modelingu v čele s Miss 2005 Lucií Královou Šlégrovou či moderátorkou Ivetou Vítovou.

44 fotek
Ivetě Vítové (33) rodinný život i práce také svědčí. Potvrzuje, že když je člověk šťastný, jen kvete. Iveta se nedávno vrátila z dovolené se svou kolegyní Kristinou Kloubkovou. Jak si ten týden s dětmi užily? „Bylo to krásné, zrovna jsme si s Kristinou včera v práci říkaly, že bychom to měly zopakovat. Ona má o rok starší dcerku, s Anetkou si to užívaly. Občas nějaké ty běžné starosti byly, jako třeba která přivolá výtah a tak. Ale byly to samé drobnosti. Byly jsme tam samy mamky na dovolené, ptali se nás, kde máme manžely. Tak jsme si dělaly legraci a říkaly jsme, že někdo na dovolenou vydělávat musí. Kristině tam říkali crazy mama. Užily jsme si tam dost legrace,“ směje se Iveta Vítová.

A jaké má Iveta ráda vůně? „Nemám nějakou vyloženě oblíbenou, ráda zkouším i nové vůně. Mám hodně kamarádek, rodinu, parfém je poměrně častý, krásný dárek. Takže je dostávám, málokdy si je kupuju. Ale je pravda, že k jednomu se vždycky ráda vracím. Na manželovi mám ráda spíše kořeněnou vůni. Musím říct, že mi pánské parfémy někdy voní i více než ty dámské, což je asi logické. Aby nám muži voněli, musí se nám ta vůně líbit. A jednou jsem si dokonce pořídila pánský parfém, byl lehce nasládlý, zároveň kořeněný. Ale to se stalo jen jednou, pak jsem se zase vrátila k těm dámským,“ říká oblíbená moderátorka TV Nova Iveta Vítová.

Předepsanému dress code dark magic kralovaly svůdné škrabošky a někdy také odvážné výstřihy. Ten se třeba nebála ukázat Lucie Šlégrová, která má rozhodně co ukazovat. Lucie vypadá skvěle, od svého zvolení před dvanácti lety se téměř nezměnila. Jaké je její tajemství udržet si mladistvý vzhled?

„Jsem šťastná. Naplňuje mne rodinný život, který mám. Moje děti, manžel, práce, a když je člověk vnitřně šťastný a spokojený, promítne se to i navenek,“ prozradila půvabná Lucie Šlégrová. V pracovním životě se již od svého zvolení věnuje pomoci seniorům. Organizuje pravidelné edukativní semináře, výlety, organizuje kurzy pro seniory a tahle práce ji baví. Lucie žije už šest let s hokejistou Jiřím Šlégrem v Litvínově, z toho jsou už dva roky manželé. Tvoří dlouhodobě stabilní pár českého showbyznysu.

Autor: niž

Diskuze