Zorka Hejdová se vrací do muzikálu Rocky - 10
Zdroj: muzikál Rocky
Drama v ringu

Moderátorka Zorka Hejdová se vrací do muzikálu Rocky. Už má za sebou i jeden karambol! Co se stalo?

Do Kongresového centra se vrací muzikál Rocky. Roli si v něm zahraje také moderátorka Snídaně s Novou. Už se jí podařil i jeden karambol.

9 fotek
Již 24. listopadu se do Kongresového centra v Praze vrací veleúspěšný muzikál Rocky a na návrat na prkna, která znamenají svět v roli reportérky Lindy McKenny, se těší i moderátorka a nově i muzikálová herečka Zorka Hejdová. Ačkoliv přiznává, že jde nejspíš o její první a i poslední podobnou pracovní příležitost, užívá si ji.

Co práce v muzikálu obnáší, si ještě před časem neuměla představit, přesto je ráda, že nabídku zahrát si v muzikálu Rocky přijala. „Je to pro mne úplně něco jiného. Strašně moc mě překvapil kolektiv, který se tam sešel, což té práci dává úplně jiný náboj. Jsem hrozně vděčná, že jsem toho součásti a strašně se těším, až se zase sejdeme a užijeme si to představení,“ svěřila se Hejdová s tím, že zatímco dosud byla zvyklá vždy improvizovat, v Rockym má předepsaný text, který se musela naučit.

„Obdivuju herce za to, že se dokáži naučit scénář. To mi dělalo problém, přestože tam mám malou pasáž. Největší nervy mi dělá ta moje jedna osudová věta, kterou tam zpívám. Přece jenom to není o tom, že neumím zpívat, ale stydím se. Když je to za mnou, tak jsem v pohodě. Text už jsem se díky bohu naučila. Pro mě je to úplně něco jiného, než na co jsem dosud byla zvyklá. Zpětnou vazbu od diváků mám hned a to publikum je neuvěřitelné. Tím, že se to představení lidem líbí, je to radost. Nervózní jsem byla první dvě tři představení a pak to opadlo. Blbě řečeno se z toho stává rutina. Nic se tam nemění a nemusím improvizovat,“ říká Zorka, která už má za sebou i první lehčí karambol. Téměř se totiž nedostala na pódium. 

„Stalo se mi jednou, že mi zavřeli cestu na jeviště a slyšela jsem, jak Roman Vojtek už mluví na Lindu, a věděla jsem, že už jsem tam měla být. Musela jsem celé jeviště obíhat. Naštěstí diváci nic nepoznali. My jsme věděli, že to je pozdě, ale zahráli jsme to. Ve finále jsme se tomu smáli, ale dost jsem se zapotila,“ prozradila Hejdová.

Autor: mk

Diskuze