Zdroj: TV Nova
Proč ne?

Moderátorka The Voice Tereza Kerndlová promluvila o plastikách: Já v tom nevidím nic špatného! říká

13. 1. 2019

Jednou z moderátorek The Voice Česko Slovensko bude krásná Tereza Kerndlová (32), která v minulosti vystupovala se skupinou Black Milk. Prozradila, co před lety stálo za rozpadem tria a promluvila také o plastikách.

20 fotek
Jednou z moderátorek The Voice Česko Slovensko bude také krásná zpěvačka Tereza Kerndlová. Ta se proslavila před lety v triu Black Milk. V té době jí bylo teprve 14 let. Po pěti letech ve skupině se však vydala, stejně jako další dvě její členkyTereza Černochová a Helena Zeťová, na sólovou dráhu.

Už jim to společně zkrátka nefungovalo. Podle Terezy Kerndlové byly každá úplně jiná. „Když s někým spolupracuji, musím se cítit příjemně a s těmi lidmi si také musím rozumět. Není to jen o práci. S takovými lidmi trávíte skoro všechen svůj čas, a abyste spolu vydrželi, musíte si mít o čem povídat, vycházet spolu a snažit se vyhovět jeden druhému. Být přáteli. K rozpadu kapely Black Milk došlo kvůli tomu, že jsme byly každá z jiného těsta,“ říká moderátorka The Voice.

Nyní už je rodačce z Brna 32 let a je vdanou paní. Nic se ale nezměnilo na to, že stále vypadá nádherně a velmi mladě. Její věk by jí téměř nikdo nehádal. Těžko uvěřit, že Tereza nikdy nebyla na proceduře v kosmetickém salónu. „Na kosmetice jsem v životě nebyla a ke kadeřníkovi chodím jednou za dva měsíce,“ prozradila před časem v rozhovoru pro kafe.cz.

A nemá ani plastiku. Ovšem kdyby bylo někdy potřeba, určitě by se jí nebránila. „Každá žena má možnost se rozhodnout, zda chce podstoupit nějakou plastickou operaci a já v tom nevidím nic špatného. Jsem toho názoru, že pokud dívka nebo žena trpí nějakým komplexem ze své postavy, nebo je něco, co jí na jejím těle vadí, možnost tohle změnit pomocí plastiky jí jen může zvýšit sebevědomí. A co se týká mě, říkám, proč ne? Kdyby jednou byla potřeba něco vylepšit, klidně bych do toho šla,“ říká s klidem.

Neuvěřitelné! Podívejte, jak se celebrity vylepšily plastikami!
PROMĚNA: Pomocí zdravé stravy a několika plastických operací konečně získala vysněnou postavu! Podívejte se na průběh její cesty!

Více informací o pěvecké soutěži se dozvíte na webu The Voice.

Autor: mk

Diskuze