Samantha Heathwood
Zdroj: oficiální zdroj
Faux pas

FOTO: Australské moderátorce se směje celý svět. Lidi pobavilo její sako s "penisem"

Australská zprávařka Samantha Heathwood se nechtěně stala středem pozornosti a terčem posměchu. Moderovala totiž zprávy v saku, jehož výstřih divákům připomínal penis.

Samanthino sako je netradičně tvarované – límec je okolo krku kulatý, zepředu z něj vybíhá dlouhý a úzký výstřih. Zelené sako lemuje dekolt takovým způsobem, že jeho tvar pak připomíná pánské přirození. Samotnému dojmu nepomáhá ani bílá halenka pod sakem.

Fotografie moderátorky obletěla svět a lidé si z ní utahují. „Vím, že je to dětinské, ale tohle mě dostalo. Nejde si toho nevšimnout,“ komentuje jedne z uživatelů sociálních sítí. Ovšem ne všichni se ke kritice přidali: „Vy jste tak jizliví. A co? Vždyť jí to sluší!“

Možná je to pěkný kousek oblečení, ale tvaru penisu se nevšimne jen málokdo. Není to ale poprvé, co stejné sako způsobilo rozruch v přímém přenosu. Tvůrci zpravodajství na australské televizi Channel 9 museli tušit, co tímto sakem způsobí. Podobná fotka totiž kolovala sociálními sítěmi i před několika lety.

Tehdy na sobě měla sako moderátorka Natarsha Belling z 10 News. Lidé na internetu to komentovali slovy: „Někdo si v kostymérně asi řekl, že už je to přeci jen pár let a nikdo si toho nevšimne.“

Autor: kap

Diskuze