To je opravdu smutné

Moderátorka Televizních novin Kristina Kloubková promluvila o citlivém téma. Co jí tolik trápí?

Moderátorka Televizních novin na Nově Kristina Kloubková (39) se kromě této práce věnuje i dalším činnostem. Nyní exkluzivně prozradila, co je pro ni v životě tak těžké.

Nadace Nova opět pomáhala. Není tomu ani měsíc, kdy při tragické nehodě na Plzeňsku zemřeli rodiče 4 dětí. Nejstarší ze sourozenců Luboš Bucher, kterému je teprve 22 let, zažádal o přidělení sourozenců do vlastní péče. Nedávno se obrátil na Nadaci Nova, aby mu pomohla. Luboš potřeboval zapůjčit auto, které bude využívat hlavně při péči o mladší sourozence. A Nadace Nova mu předala klíčky.

Neštěstí, které se stalo, se odvysílalo i v Televizních novinách. Nadace Nova si všimla tohoto příběhu, kdy čtyři děti přišly o rodiče, kteří se stali obětí nehody, kterou nezavinili. Nadace proto oslovila rodinu Bucherových a zeptala se, jak jí může pomoct. A Luboš vyslovil přání, že by potřeboval auto kvůli sourozencům, kterým bude nahrazovat zemřelé rodiče.

Patronka nadace Kristina Kloubková společně s obchodním ředitelem NH car Radkem Donnerem mu předali klíče od zbrusu nového vozu. Při té příležitosti jsme se Kristiny zeptali, jaký příběh ji nejvíce dokáže chytit za srdce. Jako moderátorka by měla být na tragické příběhy zvyklá, ale to není tak úplně pravda...

Podívejte se na video, kde krásná moderátorka prozradila, co ji dokáže opravdu rozhodit!

Autor: TV Nova

Diskuze