Rytmus - 1
Zdroj: Instagram
Ta se toho nebojí

Moderátorka SuperStar Jasmina Alagič ukázala záběry s nahým Rytmusem: V ložnici pěkně vyvádějí!

Od té doby, co vyplulo na povrch, že krásná Jasmina Alagič (28) chodí s Rytmusem (41), se od sebe tyhle dvě hrdličky skoro nehnou. A jak to vypadá, možná se nehnou ani z ložnice!

7 fotek
Jasmina Alagič a Rytmus kolem svého vztahu dlouho mlžili. Po tom, co ale šli s pravdou ven, plní jejich Instagram zamilované fotky a videa. Ach, ta láska! Jak to ale vypadá, vášeň to nebude jen na oko.

Krásná moderátorka letošní SuperStar se totiž na svém profilu pochlubila krátkým videem, na kterém to vypadá, že je pár společně v ložnici. A Rytmus je tam nahý! Jenom není tak úplně vidět... Je totiž schovaný za tmavým závěsem. I tak je ale díky vyčnívající části těla vidět, že je nahý!

Protože ale tvář ve videu neukázal, dalo by se o tom, že je to skutečně on, pochybovat. Pak by tu ale vyvstala otázka, kdo to je. Že by milenec? To asi těžko. Toho by si moderátorka zaprvé nedala veřejně na Instagram a zadruhé by na videu při zábavné kreaci za závěsem jistě neoznačovala právě Rytmuse, kdyby to nebyl skutečně on. Jak je ale vidět, zamilovaný pár má smysl pro humor a jiskra jim rozhodně nechybí.
 

Autor: bin

Diskuze