Upss!

TRAPAS V ŽIVÉM VYSÍLÁNÍ: Moderátorka mluvila o Ronaldovi a omylem ukázala víc, než chtěla!

Televizní sexy moderátorka se v přímém přenosu rozvášnila natolik, že ukázala víc, než chtěla. Šokující podívanou divákům dopřála zrovna ve chvíli, když mluvila o Christianu Ronaldovi (32). Něco takového se jen tak nevidí.

Italská sexy moderátorka Barbara Francesca Ovieniová je nejspíše obrovskou fanynkou portugalského fotbalisty Christiana Ronalda. Když totiž o něm v přímém přenosu hovořila, rozvášnila se přitom natolik, že prakticky vůbec nekontrolovala, co dělá. Divákům tak nevědomky dopřála pohled, který kdekoho velmi zaskočil.

Po celou dobu, co Barbara o Ronaldovi hovořila, si pohrávala se svojí kraťoučkou bílou sukničkou a několikrát během toho ukázala, co má pod ní. Navíc je vidět, že moderátorka o úspěšném fotbalistovi hovoří se skutečným zaujetím.

Barbara má na svém kontě velké množství fanoušků, kteří ji milují, a teď už je všem naprosto jasné, proč tomu tak je. Moderátorka je totiž bezesporu krásná přitažlivá žena, za kterou se jistě otočí nejeden muž. Jak se ale zdá, tak její sympatie si na celé čáře získala fotbalová hvězda Christiano Ronaldo.

TRAPAS: Justin Bieber se pozvracel při koncertu přímo na pódiu!
TRAPAS! Paulová rozesílá erotické esemesky

Autor: mic

Diskuze