Iveta Vítová - 1
Zdroj: Klinika krásy Anděl
Holka do nepohody

Moderátorka Iveta Vítová překvapila volbou dovolené! Nebudete věřit, kde bude spát

Iveta Vítová (34) je bezesporu jednou z nejkrásnějších tváří českých zpravodajských relací. Denně ji na TV Nova vídají statisíce lidí a nároky na zevnějšek jsou neúprosné. I ona tak podlehla vábení estetických klinik, aby zářila nejen na obrazovce, ale i v plavkách u moře.

7 fotek
„Jelikož mám díky své práci na sobě téměř denně hutný make-up, rozhodla jsem se omladit svou pleť pomocí neinvazivního faceliftu. Majitelka kliniky krásy Alena Jírů mě pak seznámila i s bezbolestnou liposukcí a jelikož začíná plavková sezóna, rozhodla jsem se vyzkoušet i to,“ vysvětluje svoji návštěvu na klinice Iveta.

I když za zprávařským stolkem není vidět, má Iveta postavu, kterou jí mohou závidět i mnohem mladší a bezdětné ženy. Na zázračné diety prý nevěří a dřina v posilovně není zrovna její hobby, ráda však vyrazí na kolo nebo brusle s malou dcerkou v závěsu.

Iveta není žádná zhýčkaná panička, své dlouhé nohy letos nebude ukazovat v žádném exotickém resortu, ale v kempu. „Na začátku prázdnin jedeme karavanem na týden k moři. Je to manželova vysněná dovolená a já za tím vidím spíš jen vaření, uklízení a stěhování našeho baráku do obytky, která má 10 metrů. Proto jsem vybrala takový kemp, abychom tam měli veškeré vyžití jak pro děti, tak pro nás, jsou tam tobogány, bazény, moře i restaurace,“ vyzradila své plány na dovolenou.

Autor: niž

Diskuze