Viktor Vincze a Adela Banášová - 1
Zdroj: Profimedia
Romantika LIVE

VIDEO: Moderátorka Adela Banášová se bude vdávat. Přítel ji požádal o ruku v přímém přenosu!

Úspěšnou a oblíbenou slovenskou moderátorku Adelu Banášovou (36) požádal o ruku výrazně mladší partner! Věkový rozdíl ho nezastavil a odhodlal se k odvážnému gestu. Na jakém místě nabídl pohledné blondýně manželství?

8 fotek
Půvabná moderátorka Adela Banášová (36) se konečně zasnoubila! O ruku ji požádal mladší přítel Viktor Vincze (26). Věkový rozdíl pro ni není překážkou, a tak s nabídkou ke sňatku sympatická blondýnka nadšeně souhlasila!

„Kdysi jsem mívala starší, ale od chvíle, kdy jsem známá, mám mladší. Vysvětluji si to tím, že jsem děcko, které potřebuje všechno hravé, jednoduché, čisté. To mě přitahuje. V médiích jsem dostala nálepku inteligentní a pohotová, takže málokdo se mě odvážil oslovit, jistá odvaha, živost a bezstarostnost mi asi imponuje,“ svěřila se kdysi magazínu OnaDnes.

Dojemný byl i způsob, který si pro vyslovení žádosti vybral. Viktor se vyslovil v přímém vysílání! „Adelko, miluji tě jevíc na celém světě. Vezmeš si mě?“ řekl v Teleránu na televizi Markýza. Žádost v přímém přenosu zažila i Zorka Hejdová (26). kterou taktéž požádal ve Snídai s Novou o ruku manžel Miroslav Hejda (33). Slovenská moderátorka bude jistě nádhernou nevěstou a už se nemůžeme dočkat svatebních fotek. Snad se jim svatba vyvede!

ZÁZNAM Z VYSÍLÁNÍ NAJDETE ZDE!

Autor: Beat

Diskuze