Iveta Vítová - 4
Zdroj: obag.cz
Zpátky do pohádky!

Moderátorce Ivetě Vítové skončila mateřská a vrací se na obrazovky! Jak strávila poslední volno?

Konec prázdnin a volnějšího režimu oslavila sympatická moderátorka Iveta Vítová Lutovská (33) s dcerou Anetou (3) v pražské zoo. Den jako malovaný asi nelze strávit pohotověji.

5 fotek
 „Anetka se těšila na žirafy a byla zvědavá taky na lemury a tučňáky,“ říká krásná blondýnka. „Teď od září nám nastane už jiný režim. Anetka jde do školy, poprvé na celý den i se spaním. Dříve chodila jednou, dvakrát v týdnu na dopoledne. A teď se těší. Říká: ,Maminko, kamarádka bude chodit ještě do té malé školky a já už do velké´“, dodává Iveta.

„Anetka se do školky těší, je společenská a přítomnost dětí už vyžaduje více než dříve. A já se zase těším do práce, na nové prostředí, jiné lidi… Být máma je nejvíc, ale je fajn, když to člověk může osvěžit prací nebo i jinými aktivitami než jen těmi maminkovskými,“ směje se bývalá královna krásy Iveta Vítová.

Druhé dítě s manželem Jaroslavem Vítem chtějí, ale když ho nestačili do věkového rozdílu dětí 3 let, tak už teď nespěchají a nechávají tomu delší čas. Anetka je rozhodně jedna z nejkrásnějších holčiček českého showbyznysu. Den v zoo si holky užily, nechyběla ani zastávka u dětského brouzdaliště nebo jízda na koníčkách.

Autor: niž

Diskuze