Potomek Pavla Novotného
Byla to jízda

Moderátor Prásku čeká druhého potomka. Prozradil, jak došlo k jeho početí

Moderátor a novinář Pavel Novotný (33) nikdy nebyl žádný svatoušek, a když se do kolíbky přiděloval exhibicionismus, spadla na něj dávka pro celou mateřskou školku. Teď opět ukázal, že pro něj není nic svaté. Ani početí dítěte.

Pavel Novotný žije kromě osobitého zpracovávání bulvárních zpráv také pokerem. Patří nejen mezi nejznámější české hráce hazardní hry, ale také mezi nejlepší. A tak není překvapením, že do tajl hry zasvětil i svou manželku Veroniku.

"Tehdy probíhala česká pokerová tour, kde moje manželka postoupila do druhého dne turnaje. Jenže my jsme neměli ten den hlídání malé, a Veronika z toho byla trochu rozhozená a nemohla se soustředit. Spěchala a vypadla," popisoval Novotný.

"Doma kvůli tomu vznikla docela drsná hádka. A to tak drsná, že jsme museli dát v koupelně udobřovací sex. A povedl se víc, než jsme čekali..."

Gratulujeme a přejeme Pavlovi a Veronice, aby se jim druhý potomek povedl stejně jako ten první. "Seznamte se prosím, ještě o něm hodně uslyšíte," napsal Novotný ke snímku z ultrazvuku, který zveřejnil na sociální síti.

Autor: pul

Diskuze