Petr Říbal
Zdroj: Evropa 2
Chudák moderátor...

Moderátor Petr Říbal nedobrovolně skončil ve Vltavě. Za všechno může Zorka Hejdová!

Moderátorka Evropy 2 Zorka Hejdová si nedávno zkusila na Vltavě poměrně nový zábavný sport paddleboard. A nezůstala v tom sama!

4 fotky
Její kolegové z rádia Tomáš Zástěra, Jindra Ekl a Petr Říbal se dušovali, že to nic není, že to zvládnou taky. A tak vznikla sázka, která bude mít peprnou dohru pro Petra Říbala. Nejen že prohrál, ale taky se vykoupal v ledové Vltavě.

Kluci si dali na paddleboardu závod na pražské Náplavce s tím, že kdo prohraje, bude za to tvrdě pykat. Na party ostrově Ibiza, kam společně moderátoři v rámci soutěže Evropy 2 vyrazí se svými posluchači, bude muset jít jeden večer v převleku. Zorka s kolegyní Katkou Říhovou mu určí pět šílených outfitů a fanoušci rádia si na facebookovém profilu Evropy 2 vyberou ten nej. Pak Petrovi Říbalovi nezbude nic jiného, než jít zapařit třeba v kostýmu princezny Leiy nebo Včelky Máji.

„Jsem Ibiza nováček a jít na party v převleku jsem teda neplánoval. Doufám, že mi to posluchači moc neokoření, ona ta ledová Vltava stačila,“ směje se moderátor Petr Říbal.
 

Autor: lor

Diskuze